Říjen 2010

Miley gets her good on with City of Hope & Sharpie

31. října 2010 v 11:09 | TeRRy* |  Miley Cyrus
Zde je Miley,která je proti rakovině prsu!


HM Forever - Rozhovor

30. října 2010 v 9:59 | TeRRy* |  Miley Cyrus
Objevilo se video,na kterém Miley dělá rozhovor s nějakou paní o Hannah Montana Forever


Halloween - Americký svátek

30. října 2010 v 9:39 | TeRRy* |  Já píšu
usa-miley-cyrus.blog.cz
Promintě,možná někoho tímto článkem urazím,ale snad máme psát své narozy,že??
Halloween pro mě známená Americký svátek,tak newím proč by jsme ho měli,zrovna mi Češi slavit..Vždyť my máme také krásné svátky tak newím!Přece jenom Halloween je něco jako Den zesnulých,jenom při dnu zesnulích neobcházím lidi a neříkám jím o sladkosti :(( Je to památka..Lidi zamyslete,slaví Američané také naše svátky??Asi ne!Ale je to jenom můj názor,vy jestli chcete slavte Halloween :))

Ashley Wagner skates to The Climb at Kaleidoscope on FOX

30. října 2010 v 9:29 | TeRRy* |  Miley Cyrus
Objevilo se video,na kterém tancuje krasobruslařka na píseň "The Climb"..Musím že tancuje krásně :))


BOHUŽEL VÁM ASI VIDEO NEPŮJDE :((

Bravo Nr.44

30. října 2010 v 9:09 | TeRRy* |  Scans - 2010
Objevily se další scany,na kterých je Miley.Kež by se tolikrát objevila Miley i tady u nás :((

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Psychiatrist, 'Miley Has No Adult Guidance'

30. října 2010 v 8:59 | TeRRy* |  Miley news
usa-miley-cyrus.blog.cz
Miley Cyrus je stále svůdnější,a podle psychiatra Dr. Carole Lieberman je to právě ten důvod proč se Miley rodiče rozvedli.Doktorka řekla Hollywood Life:''Ted' když víme že její rodiče požádali o rozvod,není divu,že Miley sklouzkla provokativnímu chování ještě níže.Její sexuální dovádění jsou reakcí na její strach z odchodu jejího otce.Na vrcholu tohoto,on mluví o tom že chce být její kamarád,který je obzvláště škodlivé v této době.Je to velmi matoucí pro Miley má obavy se ztráty otce a zároveň když slyším že chce být její přítel.Ona potřebuje otce né přítele.Nemá žádné dospělé vedení.Život se stává složitější,protože jeden zestárne,a to je ještě složitější,když jeden vyrůstá v očích veřejnosti.Snaží se zjistit který z rodičů je její vzor.''
Znění Dr.Mary Lamia:''Když adolescenci jsou úzkostiví nebo mají depresi neukazují to stejným způsobem jako dospělí.Ukazují to tím,že jednají ven.Obecně platí,že 'předvádět' chování se skládá za zneužívání drog,sexuální předvádění,sexuální chování nebo chování které odvádí vás nebo ostatní lidi.Typické chování je:léky,sex, a přestimulace aktivity.
No já nevím co si podtímto mám představit řekla bych že má pravdu ta Dr.Carole.Ta druhá varianta nepřipadá mi že by Miley měla problémy s léky nebo tak.

Bill a Tish se rozvádějí

30. října 2010 v 8:49 | TeRRy* |  Miley news
usa-miley-cyrus.blog.cz
Ano je to tak.Objevila se oficialní zpráva že se Bill a Tish rozvádějí.Žili spolu 17 let a prozívá se,že o rozvod podal Bill Ray Cyrus.Jak to asi zvládá Miley?

Hannah Montana - The Ultimate Guide

29. října 2010 v 11:59 | TeRRy* |  Scans - 2010
Na tý fotce je Miley úžasná :))
usa-miley-cyrus.blog.cz

Design na přání 1.

29. října 2010 v 11:49 | TeRRy* |  Já píšu
usa-miley-cyrus.blog.cz
Nemáš kde sehnat design,tak tady můžeš :)) Design na přání je tu je pro tebe..TÉMA DESIGNŮ JE "DISNEY STARS"..BERU JEN DVA LIDI

1.Nick
2.Blog
3.S kým chceš dess?
4.Co by jsi upravil/a na mém blogu??

Miley Cyrus hraje v novém videu pro "Velký Třesk"

28. října 2010 v 14:29 | TeRRy* |  S Mileynina webu
usa-miley-cyrus.blog.cz
Miley Cyrus hraje v ROCK MAFIA průkopnické nový videoklip k "velký třesk" - VIDEO debutů SVĚTĚ výhradně na E! NOVINKY pondělím 1.listopadu AT 19:00 ET / PT
 EXKLUZIVNÍ ONLINE premiéře na WWW.EONLINE.COM okamžitě po E! NOVINKY
Web byl prosytily spekulace o tom, co přesně globální pop superstar Miley Cyrus 'další hudební-související úsilí může být - a jen E! NOVINKY má nečekaná odpověď! Multi-platinové nahrávky umělec je odložila do mikrofonu, aby hlavní roli v Mafia inovativní Rock nové hudební video s názvem "The Big Bang". Diváci se mohou povzbudit jejich chuť k jídlu s 20-druhý trailer " Velký třesk "na www.eonline.com po celý den na Středa, Říjen 27 a během E! NOVINKY v 19:00 ET / PT a 23:30 ET / PT, že noc. Poté, pondělí, 1. listopadu E! bude mít premiéru vysoce-očekávané video v plném rozsahu, a to výhradně na E! NOVINKY v 7:00 pm ET / PT a na www.eonline.com v 8:00 pm ET / PT 17:00.

"Rock Mafia je moje rodina a není nic, to znamená více než jen vytváření s nimi," říká Cyrus své účasti v projektu. "Video je jedinečný a upřímně, byl život měnící zkušenost. Tato píseň znamená pro mě hodně. "

Rock Mafia je tým autorů a producentů, kteří spolupracovali s Miley Cyrus a řada dalších talentovaných umělců napříč širokým spektrem hudebních žánrů. Dramatické, film-jako video pro "velký třesk" je také herec Kevin Zegers (" Transamerica "," Gossip Girl ") a je v režii Douga Aarniokoski.

(c)usa-miley-cyrus.blog.cz 2009-2011